Gençlerden Başkan Taban’a yoğun ilgi

BURSA (İGFA) – Farklı tertiplerde her yaştan vatandaşla bir ortaya gelen İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, Perşembe akşamı AK Parti İnegöl Gençlik Kollarının misafiri oldu. AK Parti Gençlik Kollarının “Bizim Semtin Gençleri” isimli gençlik buluşmasına katılan Lider Taban, büyük bir coşku ile karşılandı. Gençler Liderini meşaleler ve alkışlarla karşıladı.

PROJELERİMİZ HERKESİ ŞAD EDECEK

Kuğulu Parkta yapılan tertipte gençlere 2019-2024 döneminde verdikleri sözleri hatırlatarak yapılan projeleri anlatan Belediye Başkanı Alper Taban, beyanlarının yüzde 84’ünü gerçekleştirdiklerini söyledi. Kentin gereksinimlerine odaklandıklarını lisana getiren Lider Taban, “Sonuna geldiğimiz devirde işimizi yaptık. Seçim sonrası kolları sıvayarak işimiz hizmet etmek dedik ve hizmetimizi son güne kadar sürdürüyoruz. Bir yandan da yeni periyoda dair planlamalarımızı yapıyoruz. Önümüzdeki hafta gelecek 5 yılın projelerini paylaşacağız. Bizi heyecanlandıran, vatandaşlarımızda da heyecan uyandıracak projelerimiz var. Bilhassa gençlerimizin şad olacağı bir beyanname ile vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız. Tekrar en uygununu yapmak için misyona talibiz” dedi.

GENÇLER TALEPLERİNİ VE PROBLEMLERİNİ ANLATTI

Başkan Taban’ın selamlama konuşmasının akabinde program soru yanıt ile devam etti. Karşılıklı istişare halinde gerçekleşen programda gençler İnegöl’e dair hayallerini, talep ve isteklerini anlatıp beklentilerini lisana getirdiler. Lider Taban da problemlerle ilgili notlar aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir