Miha Zajc’ta kritik hafta! Fenerbahçe bekliyor, Kartal’dan telefon…

Fenerbahçe Yönetimi’nin kontratını yenilemediği Miha Zajc için İsmail Kartal devreye girmiş, idareden transferi için harekete geçmelerini istemişti.

Teklifler heyecanlandırdı

Fanatik’in haberine nazaran sarı Lacivertli takımda geçirdiği son iki dönemde tekrar İtalyan gruplarının radarına giren Sloven orta saha oyuncusunun Milan, Napoli ve Fiorentina’nın teklifleri karşısında bir oldukça heyecanlandığı, Fenerbahçe de dahil en uygununu seçmek için menajeri vasıtası ile teşebbüslerini sürdürdüğü öğrenildi.

Kartal’dan Zajc’a telefon: Seni tekrar grupta görmek istiyor

Kartal ise telefonla görüştüğü öğrencisine, “Fenerbahçe senin yuvan. Varlığın kadroya güç katacak. Kısaca seni ekipte yine görmek istiyorum” dediği, Sarı-Lacivertli idarenin de futbolcu ve menajeri ile yakın temasta olduğu tabir edildi.

Oynamak istiyor

Zajc’a Türkiye’den de Beşiktaş’ın ilgisi devam ediyor. Fenerbahçe’de mukavele yenilenmemesi durumunda başarılı oyuncu için Siyah-Beyazlılar’ın da devreye girmesi bekleniyor. Zajc rahatlıkla forma giyebileceği bir grubu seçmek istiyor. Yıldız futbolcunun kararını ise bu hafta içerisinde vereceği belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir